21.04.2014

Spam


Tutaj możecie promować swoje blogi i informować mnie o nowych rozdziałach,zadawać pytania na temat bloga, postaram się odpowiedzieć jak najszybciej, obiecuję również, że do Ciebie  zajrzę jak tylko znajdę czas po odrobinę przygody. Ale jeśli już tu jesteś i zapraszasz  mnie do siebie, zajrzyj również do mnie, zabiorę Ci tylko odrobinę czasu, oczywiście nie pożałujesz tego, ta historia wciągnie cie na maksa.

26 komentarzy:

  1. "Ocalić od zapomnienia" jest pamiętnikiem pisanym przez dziewiętnastoletnią Klarę, która nie radząc sobie z wyjazdem przyjaciółki oraz mieszkaniem pod jednym dachem z matką, przeżywającą drugą młodość, ucieka w wirtualny świat.
    Jej życie jest monotonne i doszczętnie wyprane z jakichkolwiek emocji, aż do dnia, w którym dostaje tajemniczy list...
    W kopercie, oprócz zniszczonego pergaminu znajduje wyblakłą fotografię oraz niewielki, pokryty rdzą klucz.
    Klara staje przed trudnym wyborem, czy pogodzić się z losem, czy stawić mu czoła i rzucić się w wir największej przygody swojego życia"

    zapraszam serdecznie ♥
    http://nauczysz-sie-mnie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Chciałabym zaprosić na nowy Rozdział 001:
    „Wyśniony bohater”. Na adres WWW.autorska-strefa.blogspot.com! Życzę przyjemnej lektury.

    OdpowiedzUsuń
  3. Witaj!
    Przybywam z mitycznych krain i pragnę Cię zaprosić na łono Pól Elizejskich, a także szczyty Helikonu. W ów krainach zrzeszam opowiadania, takie jak Twoje.

    pola-elizejskie.blogspot.com

    Pozdrawiam! ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Młoda studenta prawa szuka pracy. Trafia do jednej z największych korporacji w kraju.. Wszystko wydawać by się mogło,że pracę ma już w kieszeni, tymczasem zostaje odrzucona. Jednak nie tu kończy się jej historia z młodym szefem lecz właśnie zaczyna.Coś ciągnie ich do siebie. Czym jest to coś? I czy są w stanie się temu przeciwstawić? Jesteście ciekawi co może wydarzyć się przez dwa tygodnie pomiędzy studentką i miliarderem? W takim razie zapraszam do czytania :)
    http://dwatygodniee.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Charlotte Walker nie jest zwyczajną dziewczyną. Jest przyszłym Łowcą. Uczy się w Akademii Darth, po ataku Podziemnych na szkołę traci rodziców. Zakwalifikowała się do Nocnej Szkoły, trenuje aby któregoś dnia odpłacić Przeklętym za swoje krzywdy. Czy nie pogubi się w tym wszystkim? Oczywiście nie może zabraknąć wątku miłosnego.. Kogo wybierze Charlotte, Adama czy Jaydena? A ty, którego być wybrał?
    http://po-drugiej-stronie-luustraa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  6. Witaj. Trudzisz się w pisaniu opowiadań, prowadzisz blogi, chcesz się rozwijać w tym kierunku? Projekt Wzór Spod Pióra jest stworzony właśnie dla Ciebie!
    Wejdź, sprawdź jak działamy i zgłoś się do załogi, jeżeli uważasz, że jesteśmy godni twego czasu :)
    wzor-spod-piora.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  7. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć.

    Morska Fala

    OdpowiedzUsuń
  8. Opis: Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
    http://wirus-r.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  9. Zapraszam na prolog :)
    http://rodzinadenverow.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  10. Witam! Chciałbym cię zaprosić na prolog mojego „starego — nowego” opowiadania, który wreszcie opublikowałam :> Jeśli jesteś zainteresowana to zapraszam do czytania Martwa i piękna: prolog
    PS. Kiedy u ciebie pojawi się coś nowego?

    OdpowiedzUsuń
  11. Czy to możliwe, by żyć życiem jakie sobie wymarzysz? Aleksandra Monson pracuje w galerii handlowej należącej do rodziny Choi. Dodatkowo pomaga spłacić dług rodziców. Wierzyciele nie chcą czekać. Monotonnie usiłują odzyskać swoje pieniądze poprzez częste nachodzenie. Nie raz niszczą rodzinną restauracje. Kobieta zostaje zmuszona do udawania zmarłej tragicznie Penelopy. Czy osoba podająca się za mordercę na pewno nią jest?

    Czas- 2016r.
    Miejsce Akcji- Londyn
    http://nie-zaznasz-szczescia-noszac-maske.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  12. Witaj!
    Masz dość pisania dla siebie? Chciałbyś, żeby twój blog zdobył większą popularność? Dla każdego autora komentarz jest niczym muzyka dla uszu. Jednym słowem chciałbyś, żeby twoja praca została doceniona?
    Jeśli twoja odpowiedź brzmi - tak, dobrze trafiłam.
    Chciałabym zaprosić Cię do Katalogu z naszych marzeń. Jak sama nazwa wskazuje, zbiera on opowiadania, nieważne, gdzie umieszczone i pokazuje je światu. Moim marzeniem jest utworzenie prężnie działającego Katalogu, dzięki któremu kolejne opowiadania nie zginęłyby w czeluściach sieci.
    Zapraszam serdecznie. Myślę, że nie pożałujesz, a wręcz przeciwnie, opłaci ci się to.
    katalog-z-naszych-marzen.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  13. Hej! Przybyłam powiadomić Cię o nowym rozdziale u mnie :
    Na dniach zaczynam się zapoznawać z Twoją historią - w końcu... Remont się skończył, mam pełen dostęp internetu i mogę szaleć i czytać do woli! :D Spodziewaj się mnie w komentarzach pod rozdziałami <3

    http://further-life.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  14. Witaj! :)
    Serdecznie zapraszamy do Katalogu Kreatywność. Jest to zbiór opowiadań fantasy, fanfiction, obyczajowych oraz wielu innych.
    Pozdrawiam!
    http://katalogkreatywnosc.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Prosimy o zaobserwowanie Katalogu Kreatywność. ;)
      Pozdrawiam!

      Usuń
  15. Witaj!
    Kathanna Lewis wraz ze swoimi towarzyszami ucieka jak najdalej od za-grożenia. Żyje w niespokojnych czasach... Czy ludzie, którym ufa są tego warci? Czym jest pchająca ją siła? Może to przeznaczenie, fatum, a może Boski plan? Na jej drodze wciąż pojawiają się rzeczy niewyjaśnione...
    Dlaczego ciągnie ją, by mimo wszystko odkryć prawdę? Ludzie szepczą o konflikcie zbrojnym na zachodzie. Wkrótce następuje eskalacja i porządek świata nie jest już taki sam. Czy Kath i jej towarzysze znajdą bezpieczną przystań daleko od monotonnych przyzwyczajeń? Czy główna bohaterka przeżyje wstrząs, gdy życie ukarze jeszcze ciemniejszą stronę?

    Kath Lewis chce opowiedzieć Ci historię o samotności, biedzie, niełatwych wyborach i trudnej miłości pośród gruzów starej rzeczywistości.

    Zapraszam do zostawienia swojej opinii w komentarzu.

    Kliknij i już teraz wejdź w ten świat - OCZY w OGNIU

    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z przyjemnością do ciebie zajrzę :)

      Usuń
  16. Ja tylko tu wpadłam o rozdziale poinformować :D
    Na dniach - albo i dziś - wpadnę. Zaczęłam studia i trochę czasowo już przez zajęcia nie wyrabiam, tak późno i wcześnie to się dzieje :/
    https://further-life.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  17. Na Kocham Czytać Blogi jest organizowany konkurs na Blog Miesiąca.
    Twój Blog znalazł się w głosowaniu. Można już na niego głosować na naszej stronie do 31 października do godz. 20.00
    Pozdrawiam i życzę powodzenia. ^^

    OdpowiedzUsuń
  18. Zapraszam na mojego bloga http://quietwhisper-art.blogspot.com/ . Znajdziesz tam posty o przeróżnej tematyce: moje prace (rysunki, projekty), krótkie opowiadania/historie, różnego rodzaju refleksje, zdjęcia, WSZYSTKO, co sama tworzę.
    Jeszcze raz zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń
  19. Zapraszam na nowy rozdział :)
    http://further-life.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  20. Zapraszam na prolog nowego opowiadania! :) https://zyciowadrogadoszczescia.blogspot.com/p/prolog.html Pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń
  21. Gdy Twój świat się rozpada... co zrobisz?
    Jednego dnia pracujesz w sklepie, zarabiając w ten sposób na życie. Wszystko jest takie, jakie być powinno. Z dnia na dzień to samo - rutyna.
    Następny dzień okazuje się koszmarem, o jakim jeszcze nigdy nie śniłeś. Z nieba zlatują bomby, a Twoje życie rozpada się kawałek po kawałeczku.

    Czy jesteś przygotowany na to, co Cię czeka?

    http://chosenbyaccident.blogspot.com/
    https://www.wattpad.com/story/95894593-wybranka

    OdpowiedzUsuń
  22. Po wypadku samochodowym, z którego tylko ona uchodzi z życiem, osiemnastoletnia Melanie Winchester trafia pod opiekę dziadków. Nastolatka zamyka się w sobie, nie widzi dla siebie żadnej przyszłości i często imprezuje z nowo poznanymi przyjaciółmi: niezauważaną przez zapracowanych, bogatych rodziców Diane, zuchwałym, niestroniącym od kokainy Markiem oraz bawiącym się dziewczynami Leonardem. W maturalnej klasie Melanie poznaje uroczego Kyle'a, który za wszelką cenę próbuje zburzyć jej mury obronne i pokazać, że mimo tego, co ją spotkało, może żyć dalej. Czy uda mu się przekonać dziewczynę, że szczęście czeka tuż za rogiem?

    http://let-me-tell-you-my-story.blogspot.com/

    Serdecznie pozdrawiam i zapraszam xx

    OdpowiedzUsuń
  23. Hej, zapraszam na moje nowe opowiadanie. Jakiś czas mnie nie było na blogosferze, więc ponownie szukam czytelników.
    Link: https://plaga-opowiadanie.blogspot.com
    Opis: Kiedy Plaga spustoszyła Ziemię, każdy musiał zadbać o siebie.
    Rodzina, przyjaciele, szkoła -
    To wszystko, co kiedyś było twoją codziennością, dziś przestało istnieć.
    To, co kiedyś wydawało się być przyszłością, straciło sens.
    Stoisz pośrodku niczego spoglądając na twarz rodziców - białą niczym kartka.
    Wspomnienia wywierają dziurę w twojej głowie.
    Jedyne, co możesz, to uciekać. Dopóki zaraza cię nie dopadnie.
    Oto jak upadł świat, który znasz.
    Gatunek: Science-Fiction

    Trochę dawno nie reklamowałam się i przyznam, że jestem w tym kijowa. Tak, czy siak w piątek pojawi się 1 rozdział, więc zapraszam.

    Chloe Skywalker

    OdpowiedzUsuń
  24. Dzień dobry!
    Piszę w sprawie w zmian związanych z działalnością Katalogu Opowiadań o Wampirach. Od dzisiaj działamy pod szyldem Katalog Fantastyka [KLIK], gdzie zostało przeniesione również Twoje opowiadanie. Wszelakie uwagi mile widziane. Jeśli nie życzysz sobie, by Twój blog znalazł się na nowym spisie, również prosimy o stosowną informację.
    Oczywiście bylibyśmy wdzięczni za zaktualizowanie linku do katalogu. :)
    Pozdrawiam serdecznie!

    Nessa

    OdpowiedzUsuń

Na ile oceniasz mój blog :)

A ty co robisz ?

Obserwatorzy

Translate

Layout by Yassmine